Profil:
PROFİL
KORUR Hizmet verdiği sektörde güçlenerek, gelecekte var olmanın tek yolunun en kaliteli hizmeti üretmek olduğu inancıyla çalışır.

Korur Gümrükleme adıyla 1982 yılında Hüsamettin KORUR tarafından kurulmuş olan şirketimiz, Kurucusunun “güven, nitelikli hizmet, mutlak başarıdır.” sözünü ilke edinmiştir.

KORUR ; sektörün gereksinimlerine ve hedeflerine, iyi eğitimli nitelikli kadrolar, teknik alt yapı ve iyi bir lojistik destek ile ulaşabileceğinin bilincindedir.

Hizmet sağladığımız alanlarda, Eğitime ve teknolojik gelişime önem veren firmamızda etkin eğitim programları ve en verimli yazılımlar uygulanarak hatasız işlem hedeflenerek çalışılmakta, müşteri yararı gözetilerek kaliteli hizmetten ödün verilmemektedir.

Güven, nitelikli hizmet,
mutlak başarıdır.
Değerlerinin ve Prensiplerinin takipcisi olan KORUR, 2004 yılında ”Korur Danışmanlık Gümrük Müşavirliği” olarak tescil ettirdiği ünvanı ile TSE ‘ne başvurarak, TS-EN-ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışma sistemini belgelemiştir.

KORUR; teknik ve teknolojik altyapı lojistik donanım olarak dünü değerlendirmiş, bugünü görmüş ve yarına hazırdır.

Teknolojik altyapı donanımına büyük önem veren firmamızda çok az firmanın sahip olduğu Gümrük ve Arşiv hizmetlerini kapsayan E-gümrükleme takip sistemi müşterilerin kullanımına sunulmuştur. E-gümrükleme ile size özel kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp ,gümrükteki dosyanızın durumunu ve cari hareketlerinizi görebilir, E-arşiv ortamında firmanıza ait tüm ithalat-ihracat dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

Biz şirketinizin bir unsuru gibi çalışarak “BAŞARI ORTAĞINIZ” olmaya adayız.